Bestuur en commissies

Voorzitter Kevin van Vliet

Bestuur bestuur@httc.nl

Antwan Wiegerinck, Penningmeester, penningmeester@httc.nl
Sven Huiting, Jeugdzaken, jeugdcommissie@httc.nl
Kevin van Vliet, Voorzitter, voorzitter@httc.nl
Henk Brouwer, Secretaris, secretaris@httc.nl
Rien Krijger, Gebouw, gebouw@httc.nl

Rooster van aftreden

Jeugdzaken en Secretaris: ALV 2020
Penningmeester: ALV 2021
Gebouw en Voorzitter: ALV 2022

Technische commissie (samenstelling competitieteams)

Herman Blok
Fons Ariëns
Henk Brouwer
Arjan Kingma (wedstrijdsecretaris senioren)

Jeugdcommissie jeugdcommissie@httc.nl

Gert Folkers
Fred Fortuin

Barcommissie

Ruud van Reenen
Wil van der Velden

Activiteiten commissie

Rien Krijger
Liselot van Schie
Ruud van Reenen

Gebouw commissie

Het HTTC gebouw is een belangrijk element voor de club. Om het pand zo goed mogelijk te onderhouden en te continueren is er een Gebouw Commissie.
Rien Krijger is vanuit het bestuur de Coördinator Gebouw en verzorgt de dagelijkse gang van zaken. Hij is het aanspreekpunt voor alle zaken die gerelateerd zijn aan het gebouw. Tevens wordt de agenda van het gebouw door hem beheerd; dus alle mogelijke activiteiten in en rondom het gebouw moeten aan Rien worden doorgegeven. Rien wordt ondersteund door de gebouwcommissie (Co Teunissen, Wil van der Velden en Ruud van Reenen), die het overig onderhoud van het gebouw monitoren en waar nodig actie ondernemen.
Vragen of zaken voor het gebouw die het bestuur aangaan dienen bij het bestuur gemeld worden.
Contact met Rien Krijger kunt u krijgen via: 030-6352596.

Klein onderhoud

Ruud van Reenen
Rien Krijger

Tuinbeheer

HTTC heeft een tuin die met veel enthousiasme wordt bijgehouden door Jenny Heywegen. Mocht je iets willen bijdragen aan de tuin, het tuinonderhoud of iets anders wil weten over de tuin neem dan contact op met Jenny Heywegen via e-mail: jennyheywegenlucas@hotmail.com 

Schoonmaak

Het schoonmaken van de tafels en de speelzaal wordt geregeld door de jeugdcommissie (Jeugd) en Dick Wolters (de maandag- en vrijdagsenioren).
Het schoonmaken van keuken, kantine, douches en toiletten wordt verzorgd door Wil van der Velden, Rien Krijger, Ruud van Reenen en Jiri Simonek.

Boekhouding Commissie

Jan de Roos