Bestuur en commissies

bestuur httc 2014_smal2

Bestuur bestuur@httc.nl
Jelle Klooster, Penningmeester, penningmeester@httc.nl
vacature, Jeugdzaken, jeugdcommissie@httc.nl
Kevin van Vliet, Voorzitter, voorzitter@httc.nl
Henk Brouwer, Secretaris, secretaris@httc.nl
Rien Krijger, Gebouw, gebouw@httc.nl

Rooster van aftreden
Gebouw, Voorzitter: april 2016
Jeugdzaken, Secretaris: april 2017
Penningmeester: april 2018

Technische commissie (samenstelling competitieteams)
Herman Blok
Fons Ariƫns
Henk Brouwer
Arjan Kingma (wedstrijdsecretaris senioren)

Jeugdcommissie jeugdcommissie@httc.nl
Gert Folkers
Manon Eikens (wedstrijdsecretaris jeugd)
Marja Zijtregtop

Barcommissie
Ruud van Reenen
Wil van der Velden

Activiteiten commissie
Rien Krijger
Liselot van Schie
Ruud van Reenen

Gebouw commissie
Het HTTC gebouw is een belangrijk element voor de club. Om het pand zo goed mogelijk te onderhouden en te continueren is er een Gebouw Commissie.
Rien Krijger is bij HTTC de Coƶrdinator Gebouw en verzorgt de dagelijkse gang van zaken. Hij is het aanspreekpunt voor alle zaken die gerelateerd zijn aan het gebouw. Tevens wordt de agenda van het gebouw door hem beheerd; dus alle mogelijke activiteiten in en rondom het gebouw moeten aan Rien worden doorgegeven. Rien wordt ondersteund door de gebouwcommissie (CoWilRuud), die het overig onderhoud van het gebouw monitoren en waar nodig actie ondernemen.
Vragen of zaken voor het gebouw die het bestuur aangaan dienen bij het bestuur gemeld worden.
Rien Krijger. contact: 030-6352596

Klein onderhoud
Co Teunissen
Ruud van Reenen
Rien Krijger

Tuinbeheer
HTTC heeft een tuin die met veel enthousiasme wordt bijgehouden door Diana Verburg. Mocht je iets willen bijdragen aan de tuin of het tuinonderhoud of iets anders wil weten over de tuin neem dan contact op met:
Diana Verburg e-mail: sj.verburg@hccnet.nl

Schoonmaak
Het schoonmaken van de speelzaal wordt verzorgd door de jeugdcommissie (Jeugd) en Dick Wolters (Senioren). Het schoonmaken van keuken, kantine en toiletten wordt verzorgd door Wil van der VeldenRien KrijgerRuud van Reenen en Jiri Simonek.

Boekhouding Commissie
Jan de Roos